Titulli Aferdita Elshani - Hajt i zoti shpis
Ndëgjuar 133
Shkarkuar 9
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Aferdita Elshani - Hajt i zoti shpis - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store