Titulli Alban Skenderaj ft. Miriam Cani - Zemer permbi Zemer
Ndëgjuar 251
Shkarkuar 33
Pëlqyer 2
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Alban Skenderaj ft. Miriam Cani - Zemer permbi Zemer - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store