Titulli Altin Sulku - Po pi per dashni
Ndëgjuar 110
Shkarkuar 15
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Altin Sulku - Po pi per dashni - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store