Titulli Ezo Menic - Balada
Ndëgjuar 56
Shkarkuar 4
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Ezo Menic - Balada - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store