Titulli Flora Gashi x Daim Lala - Oj Kosove Ta Hanksha Zemren Gezuar2023
Ndëgjuar 123
Shkarkuar 6
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Flora Gashi x Daim Lala - Oj Kosove Ta Hanksha Zemren Gezuar2023 - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store