Titulli Flora Gashi x Hamez Llapqeva - Malli i Gurbetqarit
Ndëgjuar 191
Shkarkuar 3
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Flora Gashi x Hamez Llapqeva - Malli i Gurbetqarit - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store