Titulli Gazmend Rama x Buqe Rama - Kaloj jeta ne Gurbet
Ndëgjuar 158
Shkarkuar 39
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Gazmend Rama x Buqe Rama - Kaloj jeta ne Gurbet - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store