Titulli Gold AG x Aferdita Demaku - Lutja e nanes
Ndëgjuar 267
Shkarkuar 49
Pëlqyer 2
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Gold AG x Aferdita Demaku - Lutja e nanes - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store