Titulli KIDA x LEDRI VULA - TDU
Ndëgjuar 4,535
Shkarkuar 653
Pëlqyer 14
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës
[Teksti i "TDU"]

[Intro]
Se kur t'kom thon' ty "T'du, t'du, du"
Pse m'ke lendu?
A men'on për mu, mu, mu
A m'ke harru?

[Bridge: Kida]
Se kur t'kom thon' ty "T'du, du, du"
Pse m'ke lendu?
A men'on për mu, mu, mu
A m'ke harru?
S'po di a jena mo him and I
Dashnin' pse po ma len n'ajër?
S'po di a jena mo him and I
Dashnin' pse po ma len n'ajër?
Ah, ah, ah, ah
Veç pak prit
[Chorus: Kida]
Se kur t'kom thon' ty "T'du, du, du"
Pse m'ke lendu?
A men'on për mu, mu, mu
A m'ke harru?
S'po di a jena mo him and I
Dashnin' pse po ma len n'ajër?
S'po di a jena mo him and I
Dashnin' pse po ma len n'ajër?
Ah, ah, ah, ah

[Verse 1: Ledri Vula]
A, B, C, D
S'po di ça me fol se m'ke lon edhe pa shkronja
Z, M, R, N
Merre, bon ça dush me to se ti din' se o' e jotja
Nëh-ah-ah-ëh
Po, kallzom, pse ja ki inati kur dal me dosta?
Nëh-ah-ah-ëh
Pi harron problemet me shot-sa, opa (Poh, poh)
Ti fjalën nuk e majte edhe fajet mu m'i le
Ton' natën je t'u dal ën party e je t'u u deh
Inati nuk e ki me mu, po tjer't e kan' me ne
Asnjo nuk don si uné, e asnjona s'don si ti
Po folin, po folin ai, ky, ajo
Po folin, po folin ai, ky, ajo
Po ma mir' me fol uné ti e mos me ngu asnjo
(Oh-oh-oh)
You might also like
Unholy
Sam Smith & Kim Petras
藤井風 (Fujii Kaze) - 死ぬのがいいわ (Shinunoga E-Wa) (Romanized)
Genius Romanizations
Die For You
Joji
[Chorus: Kida]
Se kur t'kom thon' ty "T'du, t'du, t'du"
Pse m'ke lendu?
A menon për mu, mu, mu
A m'ke harru?
S'po di, a jena mo him and I
Dashnin' pse po ma len n'ajër?
S'po di, a jena mo him and I
Dashnin' pse po ma len n'ajër?
Ah, ah, ah, ah

[Verse 2: Kida]
Kapi, kapi, kapi, kapi, kapi, kapi, kapi tjerat (Ëh, eh)
Mos meno që ani mu, pse del ti me havera?
T'kom thon' edhe hera 'dhe t'tjera
Venin tim s'e zenë as tjetra, e tjetra (Ëh-hëh, ëh)
E-e-e-e, na-na, mos t'ul kurgjo
Gabime ke bo, ti ni kon njo
E ti mos um xhelozo
Se ça ke pas ti s'e ki mo
Ti s'e ki mo (Oh)
Aj-aha
E ça me t'bo-

[Chorus: Kida]
Se kur t'kom thon' ty "T'du, du, du"
Pse m'ke lendu?
A men'on për mu, mu, mu
A m'ke harru?
S'po di a jena mo him and I
Dashnin' pse po ma len n'ajër?
S'po di a jena mo him and I
Dashnin' pse po ma len n'ajër?
Ah, ah, ah, ah
Veç pak prit

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store