Banner

Banner

Titulli Nertila Vreto - Kolazh syzeza ne valle hidhe valle
Ndëgjuar 497,751
Shkarkuar 125
Pëlqyer 1,119
Publikuar 03/08/2013

Loading...
Informatat e këngës
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store