Banner

Banner

Titulli Nertila Vreto - Kolazh
Ndëgjuar 6,538,732
Shkarkuar 176
Pëlqyer 8,952
Publikuar 26/04/2016

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store