Titulli Lumi B ft. Lyrical Son x Mc Kresha - MAJE
Ndëgjuar 101
Shkarkuar 10
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Lumi B ft. Lyrical Son x Mc Kresha - MAJE - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store