Titulli Sedat Rama - Mashalla Mashalla
Ndëgjuar 398
Shkarkuar 89
Pëlqyer 4
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Sedat Rama - Mashalla Mashalla - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store