Titulli Shemsie Gashi - Keng Dasmash
Ndëgjuar 315
Shkarkuar 32
Pëlqyer 6
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Shemsie Gashi - Keng Dasmash - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store