Titulli Shpresa Gojani - Gjuha shqipe na bashkon
Ndëgjuar 756
Shkarkuar 67
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Shpresa Gojani - Gjuha shqipe na bashkon - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store