Titulli Tayna - Teket
Ndëgjuar 391
Shkarkuar 82
Pëlqyer 4
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Tayna - Teket - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store