Titulli Ylli x Aferdita - Kosova x Shqipnia Gezuar2023
Ndëgjuar 1,150
Shkarkuar 104
Pëlqyer 3
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Ylli x Aferdita - Kosova x Shqipnia Gezuar2023 - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store