Titulli Ymerli Krasniqi - O qfar loqke
Ndëgjuar 356
Shkarkuar 7
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Ymerli Krasniqi - O qfar loqke - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store