Titulli Vasfije Krasniqi x Mehdi Dulaku - Burre e grua
Ndëgjuar 385
Shkarkuar 10
Pëlqyer 4
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës

Vasfije Krasniqi x Mehdi Dulaku - Burre e grua - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store