Titulli Dafina Dauti x Shqipri Kelmendi - Zemer
Ndëgjuar 727
Shkarkuar 24
Pëlqyer 0
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës

Dafina Dauti x Shqipri Kelmendi - Zemer - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store