Titulli Gazmend Rama x Buqja x Nazmija - Frangat si sheqera
Ndëgjuar 821
Shkarkuar 44
Pëlqyer 0
Publikuar 11/12/2022

Texti i këngës

Gazmend Rama x Buqja x Nazmija - Frangat si sheqera - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store