Titulli Argjenda Doci x Elbonit Zymberi - Tallava
Ndëgjuar 1,105
Shkarkuar 82
Pëlqyer 0
Publikuar 17/12/2022

Texti i këngës

Argjenda Doci x Elbonit Zymberi - Tallava - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store