Banner

Banner

Titulli Elita 5 - Nuk te them te dua
Ndëgjuar 1,354,952
Shkarkuar 720
Pëlqyer 2,997
Publikuar 05/06/2014

Informatat e këngës
Elita 5 - Dua te vdes
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Wirus
Albumi - Nuk jam Alkpone 1992 Publisher: Prominent Network GmbH Label: Prominent Network GmbH

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store