Titulli Aurel Thellimi - Kolazh Struge
Ndëgjuar 566
Shkarkuar 34
Pëlqyer 2
Publikuar 20/01/2023

Texti i këngës

Aurel Thellimi - Kolazh Struge - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store