Titulli Luljeta Shala - Era sa here fryne
Ndëgjuar 731
Shkarkuar 42
Pëlqyer 4
Publikuar 06/03/2023

Texti i këngës

Luljeta Shala - Era sa here fryne - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store