Titulli Faik Rama - Qika Jem
Ndëgjuar 1,044
Shkarkuar 75
Pëlqyer 1
Publikuar 03/06/2023

Texti i këngës

Faik Rama - Qika Jem - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store