Titulli Edmond Murati - Gazmendet
Ndëgjuar 382
Shkarkuar 3
Pëlqyer 1
Publikuar 16/06/2023

Texti i këngës

Edmond Murati - Gazmendet - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store