Banner

Banner

Titulli Edona Llalloshi - Moj dukane
Ndëgjuar 187,521
Shkarkuar 368
Pëlqyer 214
Publikuar 09/05/2012

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store