Banner

Banner

Titulli Aziz Murati - Gjitha
Ndëgjuar 132,041
Shkarkuar 61
Pëlqyer 251
Publikuar 12/05/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store