Banner

Banner

Titulli Dava Gjergji - Djemt na i ktheni
Ndëgjuar 486,355
Shkarkuar 1,946
Pëlqyer 1,055
Publikuar 19/03/2016

Loading...
Informatat e këngës
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store