Banner

Banner

Titulli Edona Llalloshi - Romanca
Ndëgjuar 67,439
Shkarkuar 272
Pëlqyer 210
Publikuar 02/12/2012

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store