Banner

Banner

Titulli Edona Llalloshi - E Vertet
Ndëgjuar 257,286
Shkarkuar 54
Pëlqyer 429
Publikuar 22/04/2012

Loading...
Informatat e këngës
▶ Edona Llalloshi - E vërtetë -

Text: Avni Qahili
Muz & Ork: Nexhat Mujovi - Wirusi
Styling: Llalloshi Couture
Hair & Make up: Fjolla & Sebi
Guitar Model: Floriant Demolli

© EMFcreative
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store