Banner

Banner

Titulli Edona Llalloshi - Spontanisht
Ndëgjuar 345,305
Shkarkuar 54
Pëlqyer 894
Publikuar 28/09/2013

Loading...
Informatat e këngës
▶ Edona Llalloshi & Miloti - Spontanisht -
Muz & Ork: Xhevdet Gashi, Tex: Avni Qahili, Video: EMFcreative, Hair & Make up: Fjolla & Sebi, Llalloshi Couture

(c) EMFcreative 2013
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store