Titulli Muhamed Gashi - Nuk jam djal qe tradhtoj
Ndëgjuar 0
Shkarkuar 76
Pëlqyer 0
Publikuar 15/04/2021

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store