Banner

Banner

Titulli Valton Krasniqi - Albanian Girls
Ndëgjuar 31,021
Shkarkuar 369
Pëlqyer 59
Publikuar 14/10/2008

Informatat e këngës
Valton Krasniqi Albanian Girls 2008
https://www.facebook.com/valtonmusic
www.valton.ch

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store