Banner

Banner

Titulli Aziz Murati - Nje dashni na pret
Ndëgjuar 12,057,944
Shkarkuar 57
Pëlqyer 41,950
Publikuar 07/04/2016

Loading...
Informatat e këngës
Publisher: https://smarturl.it/OnAirMusic
Buy on Itunes : http://smarturl.it/AdemRItunes

2016 © REDonPictures
www.redonpictures.com
www.facebook.com/REDonPictures
www.youtube.com/REDonPicturesTV
-----------------------------------------------------------
Melodia & teksti : Adem Ramadani
Audio Studio: Artan Kastrati
Vokal përcjellës: Ylber Aliu
Kor: Adnan Daci, Bekim Dehari dhe Agim Ajrullahu
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store