Banner

Banner

Titulli Aferdita Dreshaj - Une nuk jam ajo
Ndëgjuar 1,641
Shkarkuar 547
Pëlqyer 2
Publikuar 05/12/2009

Loading...
Informatat e këngës
http://zeratshqiptare.com/ ZeratShqiptare.Com | Portali i Gjithe shqiptareve Ejani dhe na vizitoni ne webin tone !! Shpresoj te kaloni bukur
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store