Banner

Banner

Titulli Vllezrit Gashi - Kaqanik der boletini
Ndëgjuar 61,442
Shkarkuar 455
Pëlqyer 206
Publikuar 27/04/2013

Informatat e këngës
Dervish Shaqa - N'Kacanik deri n'Boletin

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store