Banner

Banner

Titulli Dava Gjergji - Prin flamri n Shqiptari
Ndëgjuar 1,098,698
Shkarkuar 2,909
Pëlqyer 1,558
Publikuar 20/11/2012

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Realizuar nga Max Production
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store