Banner

Banner

Titulli Dava Gjergji - Ne nje kull
Ndëgjuar 19,346
Shkarkuar 2,761
Pëlqyer 30
Publikuar 25/03/2015

Loading...
Informatat e këngës
Kamera: Gjoke Mici
Perpunoj videon dhe audion: Mario Mici
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store