Banner

Banner

Titulli Aziz Murati ft 8KG - Loti seshte tharr
Ndëgjuar 102,730
Shkarkuar 22
Pëlqyer 219
Publikuar 19/06/2012

Loading...
Informatat e këngës
FCB FANS 8KG https://www.facebook.com/Sabri.8KG
FCB 8KG https://www.facebook.com/8KG.Official
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store