Banner

Banner

Titulli Vellezerit Gashi - Kenge Per Uck dhe nje Valle e
Ndëgjuar 10,459
Shkarkuar 242
Pëlqyer 42
Publikuar 24/10/2013

Loading...
Informatat e këngës
VELLEZERIT GASHI - Kenge per UCK

Spotify: https://smarturl.it/Vellez.GashiSpotify
iTunes: https://smarturl.it/Vellez.GashiiTunes
AppleMusic: https://smarturl.it/Vellez.GashiAppleM
Amazon: https://smarturl.it/Vellez.GashiAmazon

Faqja në FACEBOOK | http://www.facebook.com/produksioni.kola
Publishing : Produksioni Kola
All Rights Reserved (P) & (C) Kola Commerce
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store