Banner

Banner

Titulli Venera Imeri - Sa jam xheloze
Ndëgjuar 21,931
Shkarkuar 193
Pëlqyer 59
Publikuar 26/01/2012

Loading...
Informatat e këngës
http://www.facebook.com/IMAGINEcreativeOfficial
Music : Jehona Shaqiri
Orkestrimi: A.Cami
Text: B.Murtezani
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store