Banner

Banner

Titulli Flora Gashi - Kqyrni nusen edhe dhandrrin 2o
Ndëgjuar 11,295
Shkarkuar 579
Pëlqyer 17
Publikuar 25/09/2012

Loading...
Informatat e këngës
Flora Gashi
Facebook: https://www.facebook.com/FloraGashiOfficial

All Rights Reserved
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store