Banner

Banner

Titulli Fatmir Morina - Krejt po sillet rreth kti muhabeti
Ndëgjuar 2,008
Shkarkuar 340
Pëlqyer 2
Publikuar 19/07/2013

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ProduksioniARBONI
https://www.facebook.com/ProduksioniARBONI https://www.facebook.com/MuzikeHumorshqip/?ref=hl

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store