Banner

Banner

Titulli Duli - Gabimet paguhen
Ndëgjuar 678,523
Shkarkuar 633
Pëlqyer 592
Publikuar 05/07/2012

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store