Banner

Banner

Titulli Aferdita Demaku - Dite e veqant
Ndëgjuar 2,693,209
Shkarkuar 756
Pëlqyer 3,434
Publikuar 27/07/2013

Informatat e këngës
Teksti:Milaim Islami - Muzika & Orkestrimi:Xheni
Video:Bleri Production
Haier&Make up:Tafa Fashion. -Shema Sahiti Fashion Design.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store