Banner

Banner

Titulli Aferdita Demaku - Babe e Nane
Ndëgjuar 3,580,562
Shkarkuar 1,104
Pëlqyer 8,082
Publikuar 13/06/2013

Informatat e këngës
Teksiti: MILAIM ISLAMI,,Muzika VIRUSI
Hair&Make Up: TAFA FASHION
Staling: SHEMA SAHITI FASHION DESINGER

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store