Banner

Banner

Titulli Ganimete Abazi - Shko
Ndëgjuar 155,349
Shkarkuar 502
Pëlqyer 293
Publikuar 11/05/2013

Loading...
Informatat e këngës
Text & Music : Chpisi (Urban Beats)
Video: URBAN Graphics
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store