Banner

Banner

Titulli Naim Abazi - Lindja e Djalit
Ndëgjuar 176,159
Shkarkuar 470
Pëlqyer 442
Publikuar 27/01/2013

Informatat e këngës
Faqja në FACEBOOK | https://www.facebook.com/VizioniLibonia

Vizioni & Libonia 2013

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store